اسلایدر دو
بيماری شقاق چيست ؟
درمان هموروئید با لیزر
کیست پایلونیدال چیست
جوانسازي واژن
تزريق  بوتاكس
درمان  بزرگی  کلیتوریس خانمها و یا کلیتورو مگالی

مرجعيت

مرجعيت

ايا واقعا ميتوان مرجعيت را از شخصي سلب كرد و مرجعي را عزل نموداين سئوالي است كه پاسخش براي عده اي كوتهنظر ممكن است منفي و يا مبهم باشد ولي براي مردم بيدار ايران و مومنين آگاه پاسخش كاملا واضح است . شما ملاحظه فرمائيد مرجعيت يك درجه و يا امتيازو اعتبار دينياست كه در نتيجه كسب علم و سوابق اجتماعي و حسن شهرت بدست مي ايد. حال ملاحظه ميفرمائيد كه نه ميتوان اين درجه را به كسي تقديم كرد و نه ميشود از كسي پس گرفت. درجات علمي و علم كسب شده گرفتني نيست اجازه دهيد مثالي عرض كنم شما ميتوانيد پروانه كار مثلا يك جراح را از او بگيريد ولي علم جراحي او را نميتوانيد از او بگيريد شما ميتوانيد چشم انسان بينايي را ببنديد ولي نميتوانيد بينايي را از او بگيريد ميدانيد چهزماني بينائي او را ميشود گرفت بايد چشم او را از كاسه دراوريد ويا او را كشت. شما ميتوانيد پاي شخصي را ببنديدتا راه نرودولي هنر راه رفتن را از او نميتوانيد بگيريد .
مرجعيت همانند ان جراح است همانند ان بينا است همانند ان دونده فعال است مرجعيت را نميتوان از كسي گرفت انهم از انسانهاي بزرگوارو شريفي كه حضرت امام ره درباره او فرموده اند " من از علم اقاي صا نعي لذت ميبرم او انسان شريفي است." نقل از صحيفه نور.


آدرس مطب : تهران ، خيابان ولیعصر ، بالاتر از ميدان ونک ، ابتدای خيابان شریفی ، پلاک ٥٢ ، واحد ٢
تلفن : 88658762 - 021

درمان یبوست و چاقی

گیاهان چربی سوز و تأثیر آنها بر کاهش وزن و یبوست بطور کلی گیاهان دارویی با کنترل متابولیسم بدن ، کاهش استرس و افزایش انرژی در بدن به کاهش وزن و دفع منظم و درمان یبوست کمک می کنند .

بي اختياري در دفع گاز و مدفوع

به معنی دفع خارج از اراده و تصادفی مایع یا گاز از مقعد می باشد. بی اختیاری به معنی عدم توانایی درنگاه داشتن مدفوع یا گاز تا رسيدن به توالت می باشد و باعث الوده شدن لباس زير در اشخاص ميشود

هشدار به هموطنان

مدتي است كه بعضي إز پزشكان غير جراح اقدام به درمان بيماريهاي نشيمنگاه ميكنند كه نتايج بسيارفاجعه باري بهمراه داسته ، لذا اينجانب بعنوان خدمتگذار شما هموطنان احساس كردم كهوظيفه دارم نكاتي را به اطلاع برسانم .